Laavakivi massaaž

Laavakivi massaaž on iidne massaaži liik, millega tegeleti Kaug-Idas juba tuhandeid aastaid tagasi. Väidetavalt on selle unikaalse Massaaži eesmärgiks kõrvaldada igasugune elujõu muutus, mida peetakse mitmete füüsiliste hädade tõeliseks põhjuseks.

Massaaž mitte ainult ei leevenda füüsilisi hädasid, vaid ka ravib nende põhjuseid.

Enne laavakivi massaaži tegemist soojendatakse spetsiaalsed siledad laavakivid meeldivalt sooja temperatuurini. Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mille tulemusena vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob

Massaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele ja lihaspigetest, valudest vabanemiseks. Selle massaaži aluseks on teadmine, et inimese kehal paikneb 7 tšakrat. Tšakra on inimese keha energia keskus. Ta on võimeline imema endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotama inimese sees seda energiat laiali. Iga tšakra vastutab teatud siseorganite töö eest ning samas ka inimese hingelise (emotsionaalse) seisundi eest. Keha ja hinge hellitades me vabastame pinged, mis nagu mürgised sõlmed on end hädadega kokku sidunud.

Laavakivi massaaži teooria kohaselt aitab kividest õhkuv soojus suurendada südame löögisagedust ja reguleerida organismi verevarustust. Samuti aitab massaaž lagundada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi ladestunud jääkaineid ja toksiine. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd. Paraneb ainevahetus, aktiveerub immuunsüsteem, tekib meelerahu ja heaolutunne. Sinus vallandub energiatulv, mis paneb tegutsema ja langetama tähtsaid otsuseid.

Vastunäidustused:

  • südame-veresoonkonnahaigused
  • ägedad põletikud
  • nahahaavad
  • insuldihaiged
  • rasedad ja väiksed lapsed

1h – 35€
1,5h – 50€