Tasuta Kohaletoimetamine, 13pcs ER16 collet chuck komplekt 1 mm kuni 10 mm jaoks, CNC freesimine treipingi vahend ja spindli mootor

€31.95 €21.73

Märksõnad: 2 spindelmootor, er16 collet mutter, mikro treipink metall, spindl, ER16 collet, er32 collet komplekti, collet er16, cnc tailstock, Mikro Mootor, milling collet chuck dewalt.

SKU : h832 Kategooria:Tööpingid Ja Tarvikud
Jaga:
Kirjeldus

  • Mudeli Number: ER16 collet
  • Päritolu: Hiina
  • Taotlus: U-milling cutter puurida
  • Valik: 1mm to10mm
  • Brändi Nimi: KAVTECNC VAHENDID

Kallis sõber, kui sa ei leia ,teil on vaja, palun ütle mulle, Vaba Shipping, 13pcs ER16 vahend collet chuck komplekt 1 mm kuni 10 mm jaoks, CNC freesimine treipingi vahend ja spindli mootor Pakett: 13 tk ER16 padrunit 1mm,2mm,2,5 mm,3mm, 3.175 mm,4mm,5mm,6mm,6.35 mm,7mm,8mm,9mm,10mm

Ostjad peavad (loe :1 tootevalikusse voolu maht, aeg-ajalt välja müüdud , nii et enne kui otsustada osta see laps , palun võtke ühendust omanikuga, et vaadata, kas seal on stock.Üldine olukord on out of stock, kui katki ma viivitamatult teavitama kauba saab valida tagasimaksmise või muude kaupade , vaid ka selleks, et küsida, selgelt parem, on vaba viivitada oma hädaabi.

Tervitab teid pakkumise eeldus kahtlust, olgem nõus arusaamist toote ise või teistes küsimustes .On tekitanud tarbetuid probleeme -tasuta .

3 .Meie kõik tooted on toetatud TenPay , sub - sub - kvaliteedi üks hind , hind, lõplik hind , osta üksikuid punkte ei nõustu allahindlusega !

Ostjad pöörama tähelepanu :Enne ostjad pildistatud kaupade , palun mõelge hoolikalt läbi , austades teineteise töö tulemusi ning vältida pildistatud ei osta !

4 : kõik makse-ja kohaletoimetamise, me kohe saadetakse pärast taotluse saamist oma raha !

5 : Palun pildistatud pärast kaup , ja võtma initsiatiivi, et võtke mind nii kiiresti kui raha !

Nõuab, et ostja on kauba kätte saanud, ei ole mingit probleemi aktsepteerimise kaupade tingimustes , niipea kui võimalik kinnitada kättesaamise 1-2 päeva jooksul , kui on probleeme aega, saate sellest kohe Hao ravi, ei ole kauba vastuvõtmiseks 1-2 päeva jooksul kinnitada ega kontakti omanik .Ostja sai kauba saab lugeda pädevaks .See oli siis saanud poepidaja ütles, varuosade või kaubad , pood ei vastuta !Palun ostjad teavad !

7 Meie kõigi toodete, enne kui need antud on rangelt testitud , täiesti tagama kauba puutumatuse.Ostjad saavad kauba tuleks vaadelda ees cargo shipping company töötaja , kui on kahju , las töötajad välja antud "kahjustatud kaup tõend" , ja siis tagasi, et kauba shipping company , ma poest asendamine.Kui logite kahjustatud kauba pärast põhjenduste asendamise , tagasi, restoran ei tagastata.Aitäh ! ! !

8 soovitatav "TenPay" Makse , saate otse mängida raha minu kontol eespool nimetatud , palun võtke minuga ühendust enne maksmist , ma laev 24 tunni jooksul .

Pärast ostu :

Kui olete rahul meie teenust , siis palun andke mulle kiitust ^ ^ , juhul, kui ei ole rahul , palun teatama omanikule, et anda teile õigel ajal , ei anna kommentaare või halb ei ole mingit kontakti puhul on hindamine, samas teevad oma probleemi ja ei oleks võimalik lahendada, ning ma annan teile omanik läbirääkimisi rahuldavat vastust .

Lisa arvustus

1 2 3 4 5

Kommentaarid
  • Nelli Galkina  — 

    Well conditioned. Everything is perfect.